EKOL MÜHENDİSLİK İNŞAAT MİMARLIK DOĞALGAZ TURİZM TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

 

1988 YILINDA İZMİR DE KURULMUŞTUR. 1988 – 2002 YILLARI ARASINDA EGE VE MARMARA BÖLGELERİNDE MUHTELİF BÜYÜKLÜKLERDE SANAYİ, ISITMA, SOĞUTMA, ARITMA TESİSLERİ VE REKONSTRÜKSİYON İŞLERİNİ YERİNE GETİREREK SEKTÖRDE VARLIĞINI ORTAYA KOYMUŞTUR.

 

GERÇEKLEŞTİRDİĞİ PROJELERLE HİZMET VE KALİTE ÇITASINI HEP DAHA YUKARIYA TAŞIMAYI HEDEF EDİNEN FİRMAMIZ, 2002 YILINDA FAALİYET ALANINI YURTDIŞINA GENİŞLETEREK, TÜRKMENİSTANDA İLK PROJESİNE BAŞLAMIŞTIR.

 

TÜRKMENİSTANDA FAALİYETE GEÇTİĞİ TARİHTEN İTİBAREN KONUT, REZİDANS, DİNLENME VE EĞLENCE PARKI, ÇOK KATLI OTOPARK, ORTA ASYANIN EN BÜYÜK TARIM ÜNİVERSİTESİ, TURİZM BÖLGESİ AWAZA DA BEŞ YILDIZLI DÜNYADA BENZERİ AZ SAYIDA BULUNAN GEMİ TEMALI OTEL GİBİ MUHTELİF PROJELERİN TAAHHÜDÜNÜ YERİNE GETİRMİŞ VE KULLANIMA TESLİM ETMİŞTİR.

MİSYONUMUZ, GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ HER PROJEDE İNSANA ODAKLANARAK, HAYATIN KALİTESİNİ ARTTIRMAYI, TOPLUMU VE KÜLTÜRÜNÜ GÖZ ÖNÜNDE TUTARAK, MAKSİMUM KONFORU SAĞLAYACAK, İÇİNDE HAYAT BULACAĞI, DOĞA İLE UYUMLU TASARIM VE UYGULAMAYI HEDEFLEYEN HİZMET SUNMAKTIR.